“Kansere inat son ses müzik” dediler!

Kadın kanserleri konusunda toplumda farkındalık yaratmak ve kanserle mücadele eden kadınların tedavi süreçlerinde destek olmak amacıyla faaliyet gösteren Pembe İzler Derneği, düzenlediği “Kansere Karşı Son Ses Müzik” etkinlikleriyle birbirinden ünlü isimleri bir araya getirmeye devam ediyor.

İlki, Ocak ayında düzenlenen İpek Açar, Suat Suna ve İskender Paydaş’ın katılımıyla gerçekleşen konserden sonra ikincisi Yüksek Sadakat Grubu ile devam etti. 27 Nisan akşamı, Garaj İstanbul’da gerçekleştirilen konserde, Ayşegül Aldinç son albümü “Sek iz”de yer alan “Aşk Gelince” şarkısıyla Yüksek Sadakat ile düet yaptı.

İpek Açar, Kayahan’ın ünlü şarkılarından biri olan “Gönül Sayfam”ı seslendirdi. Oyuncu Uğur Aslan ise, Cem Karaca’nın sesiyle gönüllere taht kuran “Resimdeki gözyaşları” ve “Islak ıslak” şarkılarını başarıyla seslendirerek seyircilerin beğenisini kazandı. Etkinliğin en eğlenceli anları ise Pembe İzler Dernek üyelerinin “Pink Think” yazılı tişörtleriyle Uğur Aslan’a vokal olarak eşlik etmesi oldu.

“KANSERE KARŞI VERİLEN DESTEK ÇOK ÖNEMLİ”

2 yıl önce kanser tedavisi gören ünlü senarist Sema Ergenekon konser öncesinde sahneye çıkarak, “Kanser, tedavisi çok pahalı olan bir hastalık. Bu nedenle kanserle mücadele eden derneklere vereceğiniz tüm destek, onların hayatında önemli bir iz bırakıyor” dedi.

Pembe İzler Derneği Başkanı Arzu Karataş, kanserle mücadele eden kadınlara destek olmak amacıyla düzenlenen bu geceye katılarak gösterdikleri hassasiyet için tüm seyircilere teşekkür etti.

Ünlü sanatçıların sahneye çıktığı gecenin Bergüzar Korel, Rıza Kocaoğlu, Duygu Yetiş ve Hazal Ergüçlü gibi ünlü konukları da vardı.

Yüksek Sadakat, kanser tedavisi gören kadınlara maddi destek vermek amacıyla düzenlenen “Kansere Karşı Son Ses Müzik” konserinde ücret almazken, mekan sponsorluğunu da Garaj İstanbul üstlendi. Konserin sağlık desteği ise Acıbadem Mobil tarafından verildi.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.