Kanada’da domuz gribinden 1 ölüm daha

doktor oneri

Kanada Halk Sağlığı Ajansının açıklamasına göre, Quebec eyaletinde ismi açıklanmayan bir kadın, H1N1 virüsü taşıdığı anlaşıldıktan 3 gün sonra hayatını kaybetti.

Quebec Halk Sağlığı Müdürü Dr. Alain Poirier, 65 yaşın üzerinde olan yaşlı kadının domuz gribi tanısı ile Cuma günü hastaneye yatırıldığını, ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadığını söyledi.

Kanada Halk Sağlığı Ajansı verilerine göre, Kanada’da kesinleşmiş vaka sayısı 2446’ya yükseldi.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.