İstanbul Tabip Odası’dan ntv.com.tr’ye ödül

doktor oneri

İstanbul Tabip Odası tarafından her yıl düzenlenen 14 Mart Tıp Haftası Basında Sağlık Ödülleri törenle sahiplerine verildi.

11 gazetecinin ödüllendirildiği törende ntv.com.tr Sağlık Editörü ve Muhabiri Tülay Karabağ, “Türkiye Kanser İlaçlarında Dünyanın Gerisinde mi Kaldı?” başlıklı haberiyle internet haber/araştırma kategorisinde ödül aldı.

Ödülünü İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Hakan Hekimoğlu’ndan alan Tülay Karabağ, törende yaptığı konuşmada, “Türkiye Kanser İlaçlarında Dünyanın Gerisinde mi Kaldı? başlıklı haberimle onkoloji koridorlarında zorunlu mesai yapan hastalar ve onları iyileştirmek için emek veren onkologların çok sık konuştuğu bir konuya dikkat çekmeye çalıştım. Bu önemli konuyu irdelediğim haberi ödüle değer gören İstanbul Tabip Odasına teşekkür ediyorum” dedi.

Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde yapılan törene basın ve tıp camiasından çok sayıda davetli katıldı.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.