İspanya’da domuz gribi 16 can aldı

Madrid özerk yönetimi sağlık müdürlüğü tarafından, ailenin isteği üzerine ölen kişiyle ilgili herhangi bir bilginin açıklanmayacağı duyuruldu.

İspanya’da son 2 günde, 3’ü Endülüs bölgesinde, biri de Madrid’de olmak üzere toplam 4 kişi domuz gribinden hayatını kaybetti. Endülüs özerk yönetimi, domuz gribinden art arda ölümlerin “tesadüf olduğunu” savunup, halka “rahat olun” mesajı verdi.

Madrid’deki bugünkü ölümle 30 Hazirandan bu yana İspanya’da domuz gribinden hayatını kaybedenlerin sayısı 16’ya yükseldi.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.