İrlanda’da H1N1 aşı kampanyası

Öncelikli olarak 6 aylıktan 65 yaşına kadar, uzun süreli ve ciddi sağlık sorunları bulunanlarla hamile kadınları kapsayacak kampanyaya, sonraki günlerde 65 yaşın üzerindekiler, çocuklar ve ülke genelindeki sağlık personeli de dahil edilecek.

Şu ana kadar 10 kişinin domuz gribinden hayatını kaybettiği İrlanda’da, 23’ü yoğun bakımda olmak üzere 109 kişinin hastanelerde tedavi gördüğü belirtiliyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.