İngiliz futbolcu Billy O’Brien’ın kız arkadaşı intihar etti

Günlük yaşamında ve İş yerinde sorunlar yaşayan Howard, intihar etmeden önce erkek arkadaşı O’Brien’a kendisinin hastalığından dolayı “utandığını ve yük gibi hissettiğini” ifade ettiği bir mesaj gönderdi.

Kız arkadaşının mesajını alan 22 yaşındaki futbolcu, durumdan şüphelenerek polise haber verdi. 

Şu anda Macclesfield Town’da kalecilik yapan O’Brien, durumdan dolayı çok üzgün olduğunu, kız arkadaşıyla 2015 yılında sosyal medyada tanıştıklarını ve birbirlerini çok sevdiklerini aktardı.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.