‘İç Hastalıkları’nda sorunlar tartışılacak

İç hastalıkları konusunda yeni gelişmelerin gözden geçirilmesi, gelişmelerle ilgili kanıta dayalı verilerin değerlendirilmesi, iç hastalıkları uzmanlarının yaşadığı sorunlar, hasta bakımında iyileştirme ve gelişmelerin değerlendirileceği kongreye 100’ü aşkın konuşmacı katılacak.

Kalp yetersizliği, hipertansiyonda yeni tedavi seçenekleri, KOAH ve astım, Kırım-Kongo Hemarojik Ateşi ve yeni gelişen enfeksiyonlar, diabet, dünya’da ve Türkiye’de kanser yükü, acilde riskli kanamalar, riskli kararlar, ilaç ve karaciğer, kanıta dayalı tıp, biyolojik tedaviler gibi güncel konuda sözlü ve poster bildiri sunulacak.

Kongre kapsamında İç Hastalıkları Acil Kursu, Temel Yoğun Bakım Kursu, Kronik Hastalıklara Kanıta Dayalı Rehber Bazlı Yaklaşımlar Kursu, Hemşirelik Mezuniyet Sonrası Temel Diyabet Eğitimi Kursu hedefleniyor.

Detaylı bilgi için: www.ichastaliklari2009.org

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.