Hemşirenin kekleri sosyal medyada ‘viral’ oldu

Tasarım keklere farkıl bir soluk getiren Hemşire Katherine Dey, New York’ta çalışıyor. Hemşireliğin yanı sıra makyaj sanatçısı ve aşçı da olan Dey, hastanede gördüklerini yaptığı keklere süsleme olarak katmayı hayal etti ve yarattığı kekler sosyal medyada ‘viral’ oldu.

Hürrüyit’in haberine göre, gününün çoğunu hastanede geçirdiğini ve uzun vardiyalar boyunca pek çok kişinin görmeye katlanamayacağı şeylerle karşılaştığını belirten Dey, bir gün tüm yeteneklerini bir araya getirecek çalışmaya imza atmaya karar verdi ve ortaya daha çok insan organlarını çağrıştıran çalışmalar çıktı.

Biraz psikokapat olduğunu kabul ettiğini söyleyen Dey; “Kekin nasıl göründüğü değil tadı önemli. İnsanlar benim yaptıklarımı görünce iğrenebilirler ancak onların tadına baktıkları zaman fikirleri değişiyor. Anatomi benim çok ilgimi çekiyor ve farklı şeyler yapmayı seviyorum” sözleriyle kendisini ifade etti.

Dey, kan emen bir böceği de, kafası kopmuş bir güvercini de konu olarak alabiliyor.

Dey, aynı zamanda çok iyi bir makyaj sanatçısı olduğunu ona gönüllü modellik yapan erkek arkadaşı ve dostlarıyla da birlikte yaptığı çalışmalarla ortaya koyuyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.