Hemşire sıkıntısına bedava estetikle çözüm

doktor oneri

Hastane müdürü, birkaç ay önce başlattıkları uygulamanın işe yaradığını, her ilana onlarca hemşirenin başvurduğunu söyledi.

Hastane yönetimi, 3 yıl çalışmayı taahhüt eden hemşire adaylarına ücretsiz meme düzeltme veya karın yağı aldırma ameliyatı yapmayı vadediyor.

Hemşirelerden sekizinin şimdiden bu “promosyonu” kullandığı belirtildi. Hastane, meme ameliyatını 2823 avroya, yağ aldırma işlemini de 1880 avroya yapıyor. Hemşireler bin avronun altında maaş alıyor.

3 yıl çalışmadan işten ayrılmaya kalkan hemşire olursa ameliyat masrafını ödemek zorunda kalacak. Üç yılı dolduran personel yeni iş sözleşmesi yaparsa yeni bir bedava estetik ameliyatıyla ödüllendirilecek.

Bu “promosyon” hakkı, doktorlara da tanınacak.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.