Hematolojideki gelişmeler tartışılacak

Türk Hematoloji Derneği tarafından düzenlenen “35. Ulusal Hematoloji Kongresi”, 7-10 Ekim 2009 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek. 

Kan bilimi konusunda ulusal ve uluslararası düzeyde uzman konuşmacıların katılacağı kongrenin temel konularını; Tanısal Hematoloji, Hematolojide Morfoloji: Neden Çok Önemli?, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, Vitamin B12 Eksikliğinin Hematolojik Yansımaları, Demir Eksikliğinde Güncel Durum, Hodgkin Lenfoma, Trombogenetik, Multipl Miyelom, Talasemide Transplantasyon oluştururken, kan biliminin her geçen gün gelişen tıpta yerini sağlamlaştırdığı ve öneminin gittikçe arttığı günümüzde, hematoloji her yönüyle masaya yatırılacak.

Türkiye’deki hematoloji uzmanlarıyla birlikte ABD, İtalya, Almanya ve İsviçre’den görev yapan Türk bilim adamlarına ev sahipliği yapacak kongrede yaklaşık 100 konuşmacı yer alırken, yaklaşık 1000 katılımcı kongre programını takip edecek.

Detaylı bilgi için: www.hematoloji2009.org

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.