Heidi Klum’dan annelere zayıflama tüyoları

Dördüncü bebeğine hamile olan süpermodel Heidi Klum, doğum sonrası zayıflama sırlarını paylaştı.

Ünlü bir iç giyim firmasının modellerinden olan ve 2. çocuğunu doğurduktan 2 ay sonra podyuma çıkan 36 yaşındaki Heidi Klum, ”Doğumdan sonra forma girmek önceliğiniz olursa kilo vermeniz kolaylaşır” dedi.

Zayıflamak için korse gibi ürünler kullanmadığını, katı diyetler yapmadığını, yalnızca sağlıklı beslendiğini ve spor yaptığını belirten Klum ”Çocuklarımla parka gidip oyun oynuyorum. Normal şeyler yapıyorum” diye konuştu.

”Hiç diyet yapmadım, ancak koltuğa yayılıp abur cubur da yemedim. Sanırım herşeyden biraz yapmak gerekiyor” diyen Klum, ”Kendime bu konuda hiç baskı yapmadım, ancak ben hemen forma girmenin daha iyi olacağını düşünürüm. Eğer bunu uzun vadeye yayarsam başaramam gibi hissediyorum. Doğumdan sonra eski durumuma döndüğüm zaman kendimi çok iyi hissediyorum. Eski giysilerimi giyebilmek beni mutlu ediyor. Bugüne dek bu yöntem hep işe yaradı” diye konuştu.

Sonbaharda 4. kez anne olacak olan Klum, şimdilerde ne giydiğiyle ilgili bir soruya ise, ”Şimdi bana modadan sözetmeyin. İçine sığabileceğim birşey bulduğuma seviniyorum” dedi.

İngiliz şarkıcı Seal ile evli olan ve ondan 2 oğlu olan Klum, kız bebek bekliyor. Klum’un, daha önceki beraberliğinden de bir kızı bulunuyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.