“Hayatın içinde Cerebral Palsy” kongresi başladı

doktor oneri

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’nın “Hayatın İçinde Cerebral Palsy” temasıyla düzenlediği, yerli ve yabancı 500 katılımcının bir araya geldiği Prof. Dr. Hıfzı Özcan 7. Uluslararası Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresi İstanbul’da başladı.

Yeni rehabilitasyon yöntemleri, son gelişmeler, özel eğitim, erken teşhis ve erken müdahale konuları başta olmak üzere Cerebral Palsy hakkında bütün detayların ele alındığı, ana konusu “Hayatın İçinde Cerebral Palsy” olan Prof. Dr. Hıfzı Özcan 7. Uluslararası Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresi 25 Şubat’a kadar devam edecek.  

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’nın ülkemizde Cerebral Palsy’li bireylere ve ailelerine verdiği desteklerin yanı sıra, Cerebral Palsy alanındaki akademik ve bilimsel çalışmaların da öncüsü olduklarını ifade den Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. İpek Akman, vakıf olarak bu yıl yedincisini düzenledikleri kongrenin alana önemli katkılar yapacağını belirtti.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.