Forbes kapağında bir Türk (Osman Kibar kimdir?)

Türkiye’den üniversite eğitimi için ABD’ye giden Osman Kibar, mezun olduktan sonra kurduğu biyo-teknoloji şirketi ile derginin kapak konusu oldu.

Kelliği sona erdirmeye ve eklem iltihabını tedavi etmeye yönelik çalışmalar yürüten 45 yaşındaki Kibar’ın asıl amacı, yaşlanmanın etkilerini tersine çevirmek.

12 milyar dolar değerindeki şirket için Forbes dergisi “yeni biyoteknoloji şirketleri içinde en değerlisi” tanımını kullandı.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.