Eskişehir’de okullar tatil, dersler televizyonda

doktor oneri

Eskişehir Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan kent merkezindeki okullar ve dershanelerde grip nedeniyle 23 Kasım’a kadar eğitime ara verilmesini kararlaştırdığını anımsatarak Merkez ilçeler Odunpazarı ve Tepebaşı ile bu ilçelere bağlı köylerde, devamsızlık oranının artması üzerine tedbir amaçlı olarak okullar ile dershanelerin de tatil edildiğini söyledi.

Ceylan, “Kentte eğitim gören öğrencilerin derslerinden geri kalmamaları amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nden bir ekip bugün kente geldi. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri 08.00-14.00 saatleri arasında, kentte yayın yapan iki yerel televizyon kanalından öğrencilerin göremedikleri dersler 80 öğretmen tarafından canlı yayında aktarılacak.

Yarından itibaren ilköğretim okulu öğrencileri, Kanal 26’dan, lise öğrencileri de ES TV’den yayımlanacak dersleri takip edebilecekler” dedi.

Ceylan, kentteki eğitim kurumlarının tamamının 7 günlük tatil boyunca dezenfekte edilmesi için ilgili kurumlarla görüşülerek bu işlemlere başlandığını kaydetti.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.