Ecem aramızdan ayrılalı 1 yıl oldu

Genç yaşta aramızdan ayrılan Ecem Karataş‘ı 28 Ekim 2017’de kaybettik.

Doğuş Yayın Grubu’nda çok başarılı işlere imza atan, NTV adına Altın Örümcek Ödülü kazanan arkadaşımızı aramızdan ayrılışının yıldönümünde özlem ve saygıyla anıyoruz.

Kalbindeki Atrial Septal Defekti (ASD) sorunu 25 yaşında fark edilen Ecem, 2013 yılında geçirdiği ameliyatın ardından sağlığına kavuştu. Ancak hastalık peşini bırakmadı. Kalbinin sağ tarafındaki sorun, ritm bozukluğu şeklinde zaman zaman kendini hatırlattı. Ve sinsi sinsi akciğerini zayıflattı.

Yaşadıklarını “Direnkalp” adlı blogunda anlatan Ecem’in genç yaşta hayattan kopması, tüm sevenlerini çok üzmüştü.

“Direnkalp” diyerek hayata sarılan, yaşam sevinci ve sıcak kişiliğiyle istisnasız herkesin kalbinde ayrı bir yer edinen Ecem, arkadaşları tarafından unutulmadı.

İşte geride kalan bir yıl boyunca Ecem’in ardından yapılan paylaşımlar…

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.