Domuz gribine karşı en iyi korunma…

doktor oneri

Domuz gribine karşı en iyi korunma nedir? Beslenme Uzmanı Aylin Yılmaz’a göre en iyi yöntem kişinin bağışıklık sitemini güçlendirmesi…

“Küresel grip salgını varyasyonları gün geçtikçe artıyor. Bu krizle baş edebilmek adına araştırmalar devam ediyor. Salgına karşı üretilen ilaç ve aşı yöntemlerine başvurmadan önce vücudun doğal immün sistemini korumak ve güçlendirmek için sağlıklı yaşam kurallarını uygulamak çok önemli” diyen Yılmaz, “Unutmamamız gereken şey, vücudumuzun doğal bağışıklık sisteminin bizi en iyi koruyan mekanizma olduğudur” diye ekliyor.

Yılmaz, bağışıklık sistemini güçlendirmenin yollarını şöyle sıralıyor:

Domuz gribine karşı en iyi korunma…saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.