Domuz gribi Lübnan’a sıçradı

doktor oneri

Lübnan Sağlık Bakanı Muhammed Cevad Halife, bir hafta önce Lübnan’a gelen Lübnanlı bir erkek, Kanadalı bir kadın ve kadının erkek bebeğinin, domuz gribi teşhisi ile tedavi altına alındığını açıkladı.

Gazetecilere yaptığı açıklamada, Lübnan’da görülen ilk domuz gribi hastalarının sağlıklarına kavuşmakta olduklarını belirten Bakan, Lübnan’da yerel domuz gribi vakası olmadığını ileri sürdü.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.