Bursa’daki H1N1 şüphesi ortadan kalktı

doktor oneri

Bursa İl Sağlık Müdürü İsmail Hakkı Çelik, açık kimliğini vermediği erkek hastanın laboratuvar sonuçlarının negatif olduğunu, bu kişide artık H1N1 virüsü şüphesinin kalmadığını belirtti.

Hastalıkla ilgili hastanede alınan tedbirleri de kaldırdıklarını kaydeden Çelik, ”Sonuç belli olana kadar Enfeksiyon Kliniği’nde müşahede altında tutulan hastanın tedavisine artık normal klinikte devam edilecek” dedi.

Bursa’daki H1N1 şüphesi ortadan kalktısaglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.