Bu hastanede doktor kalmadı

2013 yılında 13 milyon lira harcanarak hizmete açılan Çay Devlet Hastanesi’nin Başhekimi Uzm. Dr. Mesut Şan, Sandıklı Devlet Hastanesi’ne atandı. Aynı zamanda dahiliye uzmanı da olan Mesut Şan’dan sonra hastanede 1 pratisyen hekim kaldı.

DHA’nın haberine göre, hastanedeki ihtiyacın haftanın 3 günü Afyonkarahisar ve Bolvadin’deki doktorların nöbetleşe görevlendirilmesiyle karşılanmaya çalışıldığı belirtildi.

Zaman zaman doktor bulmakta zorlanan vatandaş ise duruma tepki gösterdi. Bölgenin karayolları açısından kavşak noktasında yer aldığını belirten vatandaşlar yetkililerin bu soruna çözüm bulmasını istedi.

Yazıyı Ekleyen: saglikdanisma

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır.Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz.Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Türk erkeklerinin % 40’ı endişeli

Erken boşalmayla ilgili bilinçlendirme kampanyası başlatan Türk Androloji Derneği, onemliolansuresi.com isimli internet sitesi üzerinden ‘Erken Boşalma Tanı Testi’ gerçekleştirdi.

Bir Cevap Yazın

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE