Beş ayda 10 beden küçüldü

İngiliz oyuncu Hannah Waterman, bikisinin 16 beden olduğunu farkettiğinde tehlike çanları çalmaya başlamıştı. Şimdi aradan beş ay geçti ve Waterman bu sefer çok çok daha küçük beden bir bikini ile.

34 yaşındaki eski EastEnders oyuncusu şimdi nasıl kilo kaybettiğini diğer kadınlarla paylaşmak için “Body Blitz” adlı bir egzersiz DVD’si çıkardı.

Waterman DVD’de egzersizin yanı sıra Loughborough Üniversitesi kilo verme uzmanı Martin MacDonald’ın da diyet tavsiyelerini paylaşıyor.

“Aniden kilo vermek istemedim, düzenli bir şekilde kilo vermelisiniz” diyen Waterman, “İnterval egzersiz yapıyordum, yani kalp ritminizi çok yükseltiyorsunuz ve sonra onu düşürüyorsunuz ve yine yükseltip yine düşürüyorsunuz. Çok zor ama işe yarıyor” diye anlattı uyguladığı sistemi.

Porsiyonlarını da küçülten Waterman şimdiki amacının ise sigarayı bırakmak olduğunu söyledi: “Sigara kesinlikle cildimi yaşlandırdı. Eğer gelecek yıl Londra Maratonu’na katılmak istiyorsam kesinlikle sigarayı bırakmam gerekiyor.”

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.