Bebeklere dair her şey ‘Bebekoloji 2015’ de

Anne adayları ve bebeveynler için yol gösterici bir deneyim günü yaşatmaya hazırlanan ebebek; “Bebekoloji 2015” ile alanında uzman isimleri, ünlü bebeveynleri ve blogger anneleri etkinlik katılımcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

17 Ekim 2015 tarihinde İstanbul Hilton Convention Center’da düzenlenecek olan ‘Bebekoloji 2015’ panelleri hakkında bilgi veren ebebek Pazarlama Direktörü Hande Calkı şunları söyledi: “Bebek sahibi olan ailelerin tek ihtiyacının bebeğinin fiziksel gereksinimleri olmadığı bilincindeyiz. Bu kapsamda bebeklerin ve ailelerin mutluluğu için her şeyi en ince detayına kadar düşünüyoruz. Bu doğrultuda bu yıl ilk defa anne ve bebeğe dair her şeyi konuşacağımız “Bebekoloji 2015”i düzenliyoruz. Anne ve bebekler için her yıl düzenlenecek bir kılavuz niteliğinde olan “Bebekoloji” etkinliğinin; sürdürülebilir, yaşayan bir proje olarak uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum.”

Bebekoloji 2015’de paneller “Hamilelik ve Yenidoğan Dönemi” ile “0-4 Yaş Dönemi” şeklinde iki ana başlık altında gerçekleştirilecek. Bebekoloji 2015’de oyuncu ve tiyatro sanatçısı Şebnem Özinal’ın moderatörlüğünde düzenlenecek olan “Hamilelik ve Yenidoğan Dönemi” panelinde, alanında uzman doktorların yanı sıra ünlü balet Tan Sağtürk ve eşi Alona Sağtürk, eski Türkiye güzeli oyuncu Pınar Tezcan deneyimlerini aktaracak.

Oyuncu ve sağlıklı yaşam uzmanı Ayşe Tolga’nın moderatörlüğünde yapılacak olan “0-4 Yaş Dönemi” panelinde ise uzman doktorlara ek olarak işletmeci Ayşe Kucuroğlu beslenme ve gelişim adımları hakkında deneyimlerini ve bilgilerini paylaşacak.

Annelerin aktif olarak takip ettiği blogger annelerin de katılacağı panellerde nefes terapisine, anne-bebek egzersizine yönelik alanında başarılı isimler katılımcılar ile bulaşacak. Astroloji Uzmanı Dinçer Güner de bebeklerin burç yorumlarına yönelik açıklamaları ile “Bebekoloji 2015” de yer alacak.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.