Ameliyathanedeki kavga karakolda son buldu

Fatih’deki Özel Vakıf Üniversitesi’nin tıp fakültesine ait hastanenin ameliyathanesinde doktor ve teknisyen arasında kavga çıktı. Takvim’den Dilek Yaman’ın haberine göre, Beyin Cerrahisi Uzmanı Doktor A.T. ameliyathanede teknisyen olarak çalışan A. T.’den röntgen cihazını istedi. Teknisyen cihazın başka bir yerde kullanıldığını söyleyince ikili arasında tartışma çıktı.

KAVGA KARAKOLDA BİTTİ
 

Tartışma büyüyünce taraflar birbirlerini darp etmeye başladı. Birbirlerini yaralayan doktor ve teknisyen, karşılıklı hakaretlerde de bulundu. Doktor ve teknisyen arasındaki kavga karakolda son buldu.

Uzlaşmak istememeleri üzerine dosya savcılığa yansıdı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonucu hem doktor A.T. hem de teknisyen A. T. hakkında basit yaralama ve hakaret suçlamaları kapsamında iddianame düzenlendi.

Doktor ve teknisyen önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.