30 dakikada 4 cm incelme vaadi

“Diyet yapıyorum zayıflayamıyorum”, “Göbeğim erimiyor”, “Kilo verdim ama vücudum sarktı’’ gibi şikayetler, zayıflama diyeti yapanlar tarafından sık dile getiriliyor. Uzman Diyetisyen Özlem Posbaşoğlu, buz ile zayıflama yönteminin bu şikayetlere son vereceği görüşünde. Posbaşoğlu, Fransızların kullandıkları bu yeni yöntemin, aç kalmadan, acı çekmeden zayıflatacağını söylüyor.

Fransa’da uzun yıllar zayıflama teknikleri üzerine eğitim aldığını belirten Posbaşoğlu, Cryo21 yönteminin fazla kilolarından kurtulmak ve fit bir görünüme kavuşmak isteyenlerin imdadına yetiştiğini kaydediyor.

“İNATÇI YAĞLARDAN KURTULABİLİRSİNİZ”

“Cyro21 yöntemiyle kalça, karın, bel ve bacak gibi yağ dokusu inatçı olan bölgeler eriyebiliyor. İlk seansta bile gözle görülür bir zayıflama oluyor” diyen Posbaşoğlu, yöntemle ilgili şu bilgileri veriyor:

“Cihaz yardımıyla -40 derecede yağlar donduruluyor. Bu sayede kan dolaşımı hızlanıyor, toksinler dışarı atılıyor ve yüksek miktarda kalori harcanıyor. Yağ hücreleri azalıyor. Lenflerin dayanıklığı artıyor. Kaslar canlanıp, sıkılaşırken vücut incelmek suretiyle yeniden şekilleniyor. Bu, cerrahi müdahaleye ve özellikle katı diyetlere alternatif bir yöntem. Avrupa’da zayıflama teknikleri içerisinde noter tarafından onaylanmış bir yöntem. Dileyen kişi yanında noter getirip uygulamayı yaptırabilir. Sonuçlar ise kalıcı.”

RUS KADINLARIN ZAYIFLIK FORMÜLÜ

Posbaşoğlu, yarım saatte en az 2 cm incelmenin mümkün olabildiğine değinirken, “İncelme miktarı kişiden kişiye değişebilir, bu yarım saatte 4 cm’e de çıkabilir. Yöntem sırasında kesinlikle ağrı yok. Sadece cihaz yardımıyla masaj yapılıyor. Herhangi bir diyete de gerek kalmıyor” diyor.

Teorik olarak buzun selülitlere karşı inceltme özelliğinin olduğunu ve hemen hemen tüm mankenlerin buz yiyerek, buz masajı yaptırarak ya da buzlu su içerek formunu koruduğunu belirten Özlem Posbaşoğlu, “CRYO21 de bu mantıkla hareket ediyor. Buzun insan bedenine karşı yağ kırıcı bir özelliği vardır. Fransa ve Rusya’daki kadınların formda olmalarının sebebi de buz masajlarıdır. Yöntemimiz de buzun bu etkisini içinde barındırıyor. Uygulamaya gelmeden önce ve uygulama sonrasında kişilerden gün içerisinde en az 2 bardak buzlu su içmelerini öneriyoruz. Uygulama bu şekilde daha iyi ve etkin sonuçlar veriyor” şeklinde konuşuyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.