17 yıl beklediler, altız bebek sahibi oldular

Nijeryalı bir çift 17 yıldır bebek sahibi olmaya çalışıyordu. Kısa süre önce altız doğuran Ajibola Taiwo, üçü erkek, üçü de kız bebek sahibi oldu.

Habertürk’ün People’a dayanarak verdiği habere göre; 11 Mayıs’da ABD Virginia’daki bir tıp merkezinde doğan bebeklerin ağırlığı 740 gram ile 1,33 kilo arasında değişiyor.

Altız doğuran kadının doğumunu koordine etmek için ameliyata 40 kişilik bir ekip girdi.

Hastaneden yapılan açıklamaya göre; yenidoğan yoğun bakım ünitesinde olan bebekler tedavi görüyor, durumları da iyi.

Anne Ajibola Taiwo 18 Mayıs’ta taburcu edildi, sasa Baba Adeboye Taiwo ise bebeklerin bakımına aktif biçimde katıldıklarını söyledi.

Baba Taiwo, “Çok heyecanlandım, evimizden çok uzağız ama buradakiler çok misafirperver. Onlar ailemiz oldu” ifadesini kullandı.

saglikdanisma hakkında 20408 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.