TEB ile Aile Hekimleri Federasyonu anlaşma imzaladı

Cerrahlar

Tıp doktorları, hemşireler ve eczacılar gibi sağlık sektöründe faaliyet gösteren farklı meslek gruplarının özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği bankacılık paketleriyle sektörde farklı bir yer edinen Türk Ekonomi Bankası (TEB), Aile Hekimleri Federasyonu ile Haziran ayı içerisinde anlaşma imzaladı.

Cerrahlar

Doktor ve hemşirelere sağladığı ayrıcalıklı bankacılık hizmetleriyle sektörde ayrı bir yere sahip olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), 2008 yılında kurulan, bünyesinde 21.000 aile hekimi ve 30.000 hemşire bulunan Aile Hekimleri Federasyonu ile güçlerini birleştiriyor.

Günümüzde aile hekimlerinin toplumdaki hizmet ağırlığı giderek artarken, kurum mensuplarının bankacılık alanındaki ihtiyaçlarını karşılama noktasında etkin bir rol oynayan TEB, hekimlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği TEB Doktor Paketi ile Aile Hekimleri Federasyonu üyelerine ayrıcalıklarla dolu bir paket sunuyor. TEB, bunun yanı sıra, She Card ile de hemşirelerin ayrıcalıklı bir karta sahip olmalarını ve günlük hayatlarını bu kartın sağladığı avantajlar ile daha da kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Ayrıca TEB, Aile Hekimleri Federasyonu ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında Ekim ayında düzenlenecek AHEKON Kongresi’ne katılacak 40 doktorun sponsorluğunu üstlenmeye hazırlanıyor. Temmuz ve Ağustos ayında TEB kredi kartlarıyla minimum 2500 TL harcayan doktorlar arasından seçilecek 40 kişinin AHEKON Kongresi’ne katılımına TEB sponsor olacak.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.