Hakkımızda

Ergometri.com 2013 yılından bu yana hizmet vermekteydi. Artık saglikdanisma.NET’in bir uzantısı olarak yoluna devam ediyor.

Amacı, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında bilgi paylaşmak, saha tecrübeleri olan İSG Profesyonellerinin henüz sahaya yeni çıkan İSG profesyonellerine bilgi aktarımı yapabileceği bir platform kurmaktır. Bu amaçla bu bilgi, belge ve tecrübelerin yazılı hale getirilerek ve e-kütüphane oluşturmak sayesinde daha geniş kitlelere hitap etmeyi umuyoruz.

Yaptığımız uzaktan eğitimlerle bilgilerin tüm Türkiye genelinde duyurulmasını, ortak bir yol belirlenmesini, İSG alanında eksik kalınan bir çok konunun masaya yatırılarak derinlemesine incelenmesi ve sorunlara yönelik ortak çözüm arayışları sağlamaya çalışıyoruz.

İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri için sahada kullanılacak örnek/rehber belgelerle işin daha kolay ve standart olarak nasıl yapılmasıyla ilgili görüşlerimizi paylaşıyoruz. Bu sayede işyerlerinde İSG hizmet kalitesinin artmasını sağlamış oluyoruz.

Ergometri.com Bağımsızdır!

Ergometri.com internet sitesi herhangi bir firma veya kurum/kuruluş güdümü/etkisi altında değildir. İçeriğindeki bilgiler farklı bir çok kurum/kuruluş rehberlerinden alınmış olabilir. Her bir alıntılanan bilgi için referans verilmiştir. Bu bilgiler, ilgili kişi veya kurumun şahsi görüşleri olup, sitenin genelini bağlamaz. Bu bilgilerin izinsiz kullanıldığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Risk analizleri başta olmak üzere, bu sitede yayınlanan her türlü bilgi ve belge rehber mahiyetindedir. İşyerleri için kanunen zorunlu olanlar haricinde hiçbiri, işyerini ve işvereni bağlamaz.

Sitede yayınlanan reklamlar, Google Adsense tarafından gönderilmektedir. Gelirleri site giderleri için harcanmaktadır. Bu reklamlardaki iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veren bağlantılarla bir ilgimiz veya bir iş ortaklığımız bulunmamaktadır.