COVID19 Kapsamında Alınması Gereken Önlem ve Tedbirler

yazar:

kategori:

Covid-19 konusunda daha önce çeşitli kanallarla ve ziyaretlerimizde önerilerimizle birlikte birçok bilgi ve belge paylaşmıştık. Gelinen süreçte genel bir değerlendirme yapabilmeniz ve Covid-19’la ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere en hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilmeniz amacıyla ;ekte sunmuş olduğumuz,resmi kurumların konu ile ilgili yayınladığı genel yayınları (daha önce ürettiklerimiz dahil) ve bu yayınlar ışığında oluşturduğumuz bilgilendirme ve öneri içerikli dökümanları toplu halde paylaşıyoruz.

covid19

Resmi makamların duyuruları ve grupta konuştuklarımızı toparlayarak aşağıdaki maili ve dökümanları oluşturdum. Oluşturduğum mail ve dökümanları size aynen iletiyorum. İşletmede vaka çıkarsa ne yapılması gerektiği ile ilgili bir doküman göndermedim firmalara. Onun yerine işyeri hekiminin mutlaka bilgilendirilmesi gerektiğini yazdım (Güncel bilgilerle hareket edilmesi için) Bunun dışında eksik gördüğünüz bir konu olursa ya da birşeyler eklemek isterseniz paylaşırsanız çok sevinirim. Nacizane yaptığım bu çalışma, size az da olsa faydalı olursa ne mutlu bana. Kendinize çok dikkat edin. Ailenize selamlar.

İşletmenizde şu ana kadar alınmasını sağladığınız tedbirler için içtenlikle teşekkür eder, bu günleri en sağlıklı şekilde geride bırakmanızı dilerim.

Saygılarımla,

Dr. Yunus Abdulkadir Kalaça

COVID19 Alınacak Önlemler – Acil Eylem Planı

EL HİJYENİ

Ortam Hijyeni

COVİD-19 VE KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM KULLANIMI

COVİD-19 VE KRONİK HASTALIKLAR

İşyerinden Sağlık Kuruluşuna Covid-19 Şüphesiyle Personel Transferi


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir