boyun tutulması

3 gündür boynum tutulmus durumda ve dün gece acile gittim parafon yazdılar. az önce parafon + voltaren sr 75 kullandım ve sancı hafiflemedi. su an zor duruyorum eger bu iki ilaç tutulmayı geçirirse yarın araba kullanacağım araba için herhangi bir yan etkisi var mıdır?

cevap:

aradan 12 saat geçtikten sonra ilaç yan etkileri yok denecek kadar azalır. Eğer yola çıkmadan yeniden aynı haplardan alacak olursanız, dikkatli olmalısınız. Kas gevşeticiler dikkat problemlerine neden olabilir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.