Aşkı Çekme Ritüelleri !

Aşkı arıyor ve bir türlü doğru aşkı bulamıyorsanız enerjiniz ve niyetinizle ilgili  sorgulamalar  yapılmalı.  Yani  iyi bir aşkı çekmeniz için enerjinizin düzgün işlemesi gerekiyor.

Hayatınıza aşkı çekmek istiyorsanız öncelikle kendinizi sevmekle başlayın. Siz kendinizi sevip değer verirseniz, karşınıza çıkan herkes size değer verir ve sever. Bu durum tüm ilişkiler için gerekli.

Aşkı çekmek istediğiniz kişiyi sık sık imgeleyin.Dile getirin istediğiniz özellikleri. O kişinin resmini çizin. Ve odanızın bir köşesine bırakın resmi. Her gördüğünüzde resmi  bilinçaltınız bunu hatırlayacak ve onaylayacaktır.

Kendinize doğduğunuz bugün kadar neler yaşamışsınız bir göz atın. Çocukluğunuzda anne baba ilişkileri nasıldı. Aile içinde evlilikler iyi değilse bu durum bilinçaltınıza yerleşir. Sürekli ,evlilik kötüdür kavramı bilinçaltınız düşünür.Bu defada problemli kişileri çekersiniz.Bu durum şifalanmazsa ,  bu döngü devam eder.

Bir de Ataların enerjileride etkiler. Geçmişte atalarınız aşk acısı çekmişse bu enerji akışı sonraki soylara geçebiliyor ve yaşanan kısır döngünün sebepleri bu ataların enerjisi de olabilir. Bu durumları şifalandırmak için uzmanlara  danışabilirsiniz.Kullandıkları yöntemler bilinçaltı temizliği ve regresyon (geçmiş yaşam şifası )

Geçmiş ilişkilerinizi affedin. Affederek  kendinize iyilik  yapmış oluyorsunuz. O duygusal yükleri  bırakarak  serbest kalın  ve hafifleyin. Geçmiş ilişkilerinizi bir tecrübe ve hayat dersi olarak görün. Geçmiş ilişkiler affedilmediği taktirdi aynı kişileri çekmeye devam edersiniz. Evrenin çekim yasası bu şekilde işler. İyi kötüyü ayırt edemez.

Diğer bir yöntemde  şu; İstediğiniz ilişkinin özelliklerini  bir kağıda yazın ve  gece yatmadan önce 21 gün okuyun.  Bu süreçte bilinçaltınız bunu onaylayacaktır.Sık sık aşkı çekme meditasyonlarını uygulayın. İnternete  bir çok meditasyon bulunmaktadır. Bu yöntemde aşk için çağrışımlarda yardımcı olacaktır.Aşk en çok  dördüncü  çakramız olan kalp çakramızı etkiler.

Bu uygulamaların tümünü inanarak yapın, inanmadığınız sürece değişim olmaz. Aşkın geleceğine inanın ,dileyin ve serbest bırakın son olarak akışa emanet edin.  Zamanını sorgulamayın bir gün hiç beklemediğiniz zaman sizi bulacaktır.

Sevgile kalın …

saglikdanisma
saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.