Core Bölgesi Kuvvetlendirme Egzersizleri

doktor oneri

Düzgün bir duruş ile bel, sırt ve boyun ağrılarından kurtulmanın yolu core bölgesinden geçiyor. İskeletimizin doğru bir duruş sergilemesine yardımcı olan kas gruplarını kapsayan diyafram, pelvik taban kasları, yan karın kasları ve omurga arasında kalan core bölgesi stratejik öneme sahip. Bu yüzden core bölgesini kuvvetlendirilmesi kaçınılmaz.

Core Bölgesi Hakkında

İşte günde 30 tekrar ve haftada en az 3 defa uygulama ile core bölgesinin kuvvetlenmesini sağlayan evde bile uygulayabileceğiniz örnek çalışma programı >>> Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.