Ultherapy Plus protokolü

Ultrason teknolojisinden faydalanarak uygulanan “ Ultherapy Plus protokolü ” ile cildin en alt tabakasına inilip kollajen arttırımı ve gençlik hücrelerinin çoğaltılması sağlanıyor. Böylece cildin en alt tabakasından en üste doğru hızla gençleşme elde ediliyor. Bu sayede yüzde oluşan çizgiler ve sarkmalar kendiliğinden yok oluyor.

Yarım asırdan fazla bir süredir tıpta kullanılan, klinik araştırmalarda güvenilirliği kanıtlanmış, en önemlisi de ses dalgaları ile çalıştığı için radyasyon riski taşımayan bir teknoloji olan ultrason teknolojisinden ilham alınırak geliştirilen “ Ultherapy Plus protokolü ” daha genç görünmek isteyen kişiler için ameliyatsız ideal bir tedavi olarak sunuluyor.

Ultrason teknolojisinden faydalanılarak geliştirilmiş olan yeni yöntem “ Ultherapy Plus Protokolü ”, cerrahi müdahaleye gerek olmayan bir yüz germe uygulamasıdır. Türkiye’de bu yöntemi ilk uygulayanlar arasında yer alan Medikal Estetik Hekimi Doktor Emre Çiçek, alınan sonuçların 2 seneye kadar muhafaza edildiğini belirtiyor.

Cildin En Alt Tabakasında Oluşan İyileşme Hızla Cilt Yüzeyine Yansıyor

foto3Cilt yüzeyini tahrip etmeden, cilt altı dokusunu iyileştirerek tedavi eden bu yöntemle cildin alt dokularının da görüntülenmesi sağlanıyor. Gerekli alanlarda sıcak noktalar oluşturuluyor ve kolojen üretiminin arttırılmasıyla cildi gençleştiren hücrelerin oluşumu sağlanarak cilt, doğal olarak kendi kendini yeniliyor. Vektörel olarak uygulandığı için yüzde lifting ortaya çıkıyor. Cildin en alt tabakasında oluşan iyileşme yüzeye yansıyor ve böylelikle uygulayanlar yanak ve gıdıdaki kırışıklık ve sarkmalardan kurtulup daha sıkı ve daha genç bir cilde sahip oluyor.

Yüz Gençleştirme Yönteminin En Geliştirilmiş Hali

Yüz Gençleştirmede en gelişmiş yöntem olan“ Ultherapy plus protokolü ” ile ilgili eğitimlerini Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki Prof. Dr. Matthew White ve Prof. Dr. Diane Duncan’dan alan Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek, ameliyatsız bir yöntemle yüz gölgesindeki göz kapağı, yanak ve gıdı bölgesindeki sarkmalardan kurtulmak isteyen kadınlara bu yöntemi öneriyor.

“ Ulterapy Plus protokolü ”nün yanak kırışıklık ve sarkmaları gıdı yağlanma ve sarkmaları göz çevresindeki gevşemede ve göz kapağındaki düşüklük ve kırışıklıklarda ciddi azalma ve gençleştirme etkisi yarattığını belirten Doktor Emre Çiçek, ayrıca bu yöntem ile boyun-gıdı bölgesindeki yağlanmada azalma, sıkılaşma ve toparlanma; yanak düşüklüklerinde sıkılaşma ve toparlanma sağlandığını; çene kontürünün kaybolduğu durumlarda ise çene kontürünün düzeltilebildiğini; boyun ve dekolte kırışıklıklarının giderildiğini dile getirdi.

40 Dakikada Yılları Geri Sarıp Gençleşin

Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından da onaylanmış olan, güvenli ve etkili bir ameliyatsız yüz germe yöntemi olan       “ Ultherapy Plus protokolü ” ile ilgili olarak Dr. Çiçek, 40 dakikada gibi bir sürede yılları geriye sarıp gençleşmenin mümkün olduğunu söyledi.

Aynı Gün İçinde Günlük Hayatınıza Dönmeniz Mümkün

Radyasyon saçan X ışınlarıyla değil, insan kulağının işitemeyeceği kadar düşük frekanstaki ses dalgaları ile çalışan ultrason teknolojisinin, neredeyse yarım asırdır güvenle kullanıldığını belirten Dr. Emre Çiçek, “Son derece gelişmiş ve güvenli bir teknolojiye sahip olan “  Ultherapy plus protokolü ”, 30 yaş ile 65 yaş arasındaki kişiler için daha uygun ve sık tercih edilmeye başlanan bir cilt yenileme ve gençleştirme işlemidir. Ultherapy plus protokolü ile ameliyatsız yüz germe uygulamasında hastaya herhangi bir anestezi verilmesine gerek yoktur. Günlük hayatı aksatmaz, kanama, morarma veya şişme oluşmaz uygulanan kişiler hemen günlük aktivitelerine dönebilirler” dedi.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.