Dermo Calm Sensidote Serisi

Kérastase, Saç Derisini Güzel Saçların Sonsuz Kaynağı Haline Getiriyor!

Yeni Dermo Calm Sensidote Serisi’yle duyulara hitap eden yeni saç derisi bakım lüksünü yaşamaya hazır olun.

Günümüzde en sık yaşadığımız sorunlardan biri saç ve saç derisi problemleridir. Özellikle bahar aylarında, mevsim değişikliğiyle beraber saç ve saç derisi problemlerini daha yoğun olarak yaşamaya başlarız. Stres, çevresel faktörler, kimyasal etkiler, saçlarda yapılan teknik işlemler gibi etkenler saç derisinde hassasiyet yaratarak; kaşıntı, kızarıklık, karıncalanma ve yanma hissi gibi saç derisi problemlerine yol açar.

Saç Derisi Kolay Zarar Gören Bir Duyusal Bölgedir

Kadınların ve erkeklerin bir çoğu saç derisinde hassasiyet yaşıyor! Yüz derisine göre 4 kat fazla hassasiyetle, saç derisi en hassas duyusal bölgedir ve aynı cildimiz gibi dikkatli bir bakım gerektirir. Saç derisi bakımı, saç güzelliğinin temelidir. Mükemmel saçın kaynağı mükemmel saç derisidir.

Serinin iki saç banyosu: Bain Vital Dermo-Calm Normal ve Karma Saçlar için saç derisini yatıştıran saç banyosu ve Bain RicheDermo-Calm Kuru Saçlar için saç derisini yatıştıran krem saç banyosu. Farklı tipte saçların ihtiyacına göre tasarlanmış Dermo-Calm Saç Banyolar’ı, ikili teknolojileriyle hassas saç derisi probleminin çözülmesine yardımcı olur.
Yeni Sensidote Maske, özel masaj uygulamasıyla beraber hassas saç derisini yatıştırarak ferahlatıcı ve rahatlatıcı etki sağlar.
Sensidote Serum ise, hassas saç derisini tazeleyerek bakım yapar ve anında rahatlatıcı etki yaratır.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.