abba Yoğun Bakım Serisi Serumu

Saç bakımında tamamen doğal yollardan elde edilmiş botanik içerikler kullanılarak üretilen ve bu sayede yüksek performans sağlayan abba, saç bakımına özen gösteren sofistike kadınların tercihi. Mottosu doğadan ilham alarak saf, doğal ve yüksek performanslı ürünler geliştirmek olan abba, bilim ve doğanın işbirliğini derinlemesine keşfettikçe, bunu formüllerine de yansıtıyor. %100 Vegan olması, sentetik boyar maddeleri, sülfat ve DEA gibi maddeleri içermeyen ürünleri ile abba ilkelerine ne kadar bağlı olduğunu kanıtlıyor.

Nem Serumu (15ml*4 Uygulama) – 89 TL
Hacim Serumu (15ml*4 Uygulama) – 89 TL

Kuru ve yıpranmış saçlar sorun olmaktan çıkıyor

Güçlü, yoğun ve hızlı etki sağlayan nem serisi yoğun bakım serumunun içeriğindeki palmiye yağı, saça ihtyacı olan nemi kazandırırken, kuru ve yıpranmış saçların hızlı bir şekilde sağlığına kavuşmasını sağlar. Hacim serisi yoğun bakım serumu ise, içerdiği hidrolize buğday protein sayesinde saça derinlemesine bakım yapar. Mineral olarak doğada bulunan en zengin proteinlerden biri olan buğday proteini saçları besler ve hacim kazandırır. Serumun yoğun ve güçlü etkisi sayesinde saçlar sağlıklı güzelliğe kavuşur.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.