Ozon Terapi

doktor oneri

OZON TERAPİ İLE YAŞLANMANIN OLUMSUZ ETKİLERİNİ DURDURUN…

ozon-terapi

Oksijen canlıların vücut fonksiyonlarında çok önemli bir role sahip olduğundan, oksijensiz yaşayan bazı canlı türleri ve bakteri türleri hariç tüm canlılarda, enerji üretiminin sağlanması ve metabolizmanın uygun işlenmesi açısından mutlaka bulunması gereken bir maddedir.

Oksijenin yetersiz kaldığı durumlarda kandaki oksijen basıncı düşer, hipoksi adı verilen bu durumda oksijensiz metabolizmaya devreye girer ve geçici olarak enerji üretimi sağlanmış olur. Ancak bu metabolizmada geçicidir ve yetersiz kaldığında hücresel işlevler bozulduğundan hücre ölümü gerçekleşir.

Sağlıklı bir yaşam için Ozon Terapisi  (Oksijen Terapisi)

Oksijen terapisi vücutta iyileştirmeyi hızlandırır ve hastalıklara sebep olan mikroorganizmaları yok eder. Böylece toksin atılımını da kolaylaştırır.

Oksijen terapilerinde kullanılan oksijen kapsülleri sayesinde hücrelerden dokulara yüzde %100 oksijen verilerek yağ yakmayı hızlandırarak, selülit giderme, uykusuzluk probleminin giderilmesi, stres atma, vücudu zihinsel ve bedensel yorgunluktan arındırma, fiziksel dayanıklılığı arttırma, cildin gençleşmesine ve yenilenmesini katkı sağlar.

[box type=”success” ] [starlist]Oksijen Terapilerinin Yararları

  • Kılcal damarlarda kanın geçişini sağlar.
  • Kasların gevşemesinin sağlar.
  • Kan dolaşımını arttırarak incelmiş kasların daha çabuk iyileşmesini sağlar.
  • Virüs, bakteri ve mantarı yok eder.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Hücrelerin nefes almasını sağlar.
  • Toksinleri okside ederek vücuttan atılmasını sağlar.
  • Daha temiz daha yumuşak gençleşmiş ve yenilenmiş bir cilt sağlar.[/starlist][/box]

8-10 seans aralığında kişinin ihtiyacına göre haftada bir ve iki seans uygulanır.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.