Invisible Pores Detox Mask

Invisible Pores Detox Mask: 98 TL

Dünyaca ünlü İngiliz dermokozmetik markası REN Skincare Invisible Pores Detox Mask ile tek adımda cildiniz için kusursuz bir bakım sunuyor. REN’in detoks özellikli bu maskesi fazla sebum salgısını giderip cildi derinlemesine temizliyor. Siyah noktalardan arındırarak gözenek boyutunu küçülten İnvisible Pores Detox Mask cildi sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.

REN Skincare’in ileri biyoaktif teknolojisi ile geliştirdiği detoks özellikli bir maske olan Invisible Pores Detox Mask cildi siyah noktalardan arındırırken fazla yağ salınımını giderip gözenek boyutunu küçültüyor. Böylece cilde sıkı ve pürüzsüz bir doku kazandırıyor.

Invisible Pores Detoks Mask’ın özel formülünde yer alan Fransız kaolin kili fazla sebumu emerek ciltteki siyah noktaları ve diğer kalıntıları en iyi şekilde arındırıyor. Tropikal mavi yosun cildin daha sıkı bir görünüme kavuşması için cilde enerji verip hücre yenilenme sürecini destekliyor. Lavanta, mavi selvi ve bergamut yağları ise cildi yatıştırmaya yardımcı oluyor.

Cildindeki siyah noktalardan, fazla yağlanmadan ve geniş gözeneklerden şikayeti olanlar için ideal olan Invisible Pores Detoks Mask ile cildiniz her mevsim sıkı ve pürüzsüz görünmeye devam ediyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.