Ellaro

Ellaro ile eller hak ettiği bakıma kavuşuyor.

Gün boyunca en çok kullandığımız ve bu nedenle en çok yıpranan cilt bölgelerinden biri de ellerimizdir. Gün içerisinde sabun, deterjan, soğuk ve rüzgar gibi maruz kaldığı pek çok etken sebebi ile de eller çok çabuk kurur ve yıpranır. İşte bu sebeple özellikle kış aylarında ellerimize daha çok bakım yapmamız ve ihtiyacı olan nemi sağlamamız gerekmektedir.

Ellaro, profesyonel güzellik yöntemlerinden yola çıkarak geliştirdiği cilt bakım ürünleri serisinden Ellaro Nemlendirici El Kremi, Coenzyme Q10, E vitamini, Eucerin, Jojoba yağı ve Kaprilik/Kaprik Trigliserit gibi bitkisel besin ve yağlarla zenginleştirilmiştir.

Ellaro Nemlendirici El Kremi, cildi beslerken aynı zamanda yeniler, canlandırır ve nemlendirir. Birden çok etkiye sahip Ellaro El Kremi, ciltte kolay ve hızlı emilim sağlar.

Günün her saati temiz ve kuru ele uygulanabilir. Tüm ciltler için kullanıma uygundur.

Ellaro El Kremini ve tüm Ellaro cilt bakım ürünlerini eczanelerde bulabilirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.