Citrus Limonum serisi

Citrus Limonum Hand Wash:48 TL
Citrus Limonum Prebiotic Hand Cream: 65 T

Citrus Limonum Hand Wash

Citrus Limonum Prebiotic Hand Cream

Dünyaca ünlü İngiliz dermokozmetik markası REN Skincare, Citrus Limonum serisinde organik Sicilya limonu yağının antibakteriyel ve aromaterapik etkisini bir araya getiriyor. Citrus Limonum Hand Wash sülfat içermeyen formülü ile elleri kurutmadan temizlerken, hafif dokulu Citrus Limonum Prebiotic Hand Cream ise cildi derinlemesine nemlendirip tırnakları besliyor.

REN Skincare Citrus Limonum Serisi ile elleriniz için kusursuz bir bakım sunuyor. Kurutmadan ve tahriş etmeden temizleyen Citrus Limonum Hand Wash ellerde tazelik ve canlılık hissi veren hoş bir limon kokusu bırakıyor.

Sülfat içermeyen bu antibakteriyel el yıkama jeli mısır, Hindistan cevizi ve yulaftan elde edilen biyoaktifler sayesinde cildin nem dengesini en iyi şekilde koruyup tırnaklara bakım yapıyor ve ellerde kuruluğa neden olmuyor.

Citrus Limonum Hand Wash cildi tahriş etmeden temizleyen, antibakteriyel ve aromaterapik etkili bir el yıkama jeli arayanlar için ideal…

Organik Sicilya limonunun antibakteriyel ve aromaterapik özellikleri ile elleri nemlendirirken, tırnakları da besleyen ve koruyan Citrus Limonum Prebiotic Hand Cream hafif ve kolay emilimli dokusu ile ellerde yapış yapış bir his bırakmıyor. Özel formülünde yer alan doğal şekerler iyi bakterileri destekleyip cilt savunma bariyerini güçlendirirken, Ochroleuca deniz yosunu UV ışınları ve enflamasyon nedeniyle oluşan DNA tahribatını azaltıyor. Arktik Frenk üzümü çekirdeği cildin nem seviyesini yeniden yapılandırmaya, üzüm çekirdeği yağı ise hidro lipidik tabakanın serbest radikallerden korunmasına yardımcı oluyor.

Ellerin yanı sıra tırnakları da derinlemesine nemlendiren, besleyen ve koruyan Citrus Limonum Prebiotic Hand Cream hafif limon kokusu ile de ciltte taze ve ferah bir his bırakıyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.