Bio Retinoid Anti-Ageing Cream

Dünyaca ünlü dermokozmetik markası REN Skincare’in ileri biyoaktif teknolojisi kullanarak geliştirdiği en yeni ürünü Bio Retinoid Anti-Ageing Cream ‘Tahriş Etmeyen Retinol Etkisi’ ile 40 yaş üzeri anti-ageing bakımına temiz bir alternatif sunuyor. DNA kısalmasını engelleyerek hücreleri onaran Bio Retinoid Anti-Ageing Cream kırışıklıkları dolgunlaştırıyor, cildi daha sıkı, genç ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. 

REN Skincare anti-ageing ailesinin en yeni ürünü olan Bio Retinoid Anti- Ageing Cream, içeriğinde bulunan %100 doğal retinoid sayesinde, sentetik retinolün tahriş edici etkisini göstermeden, yoğun bir anti ageing bakım yapıyor. DNA’yı korumak ve yaşlanma belirtilerini engellemek için sağlıklı hücrelerin ömrünü uzatan Galaktan Telomer Koruma Teknolojisi içeren Bio Retinoid Anti-Ageing Cream kromozomların son kısmı olan ve doğrudan yaşlanma ile bağlantısı bulunan telomer kısalmalarını engelliyor, kırışıkları dolgunlaştırıyor, yüz ovalini sıkılaştırıp şekillendirerek cildi anında daha pürüzsüz, canlı ve aydınlık bir görünüme kavuşturuyor.

Cilde dost olmayan, tahriş edici hiçbir sentetik bileşen içermeyen Bio Retinoid Anti-Ageing Cream’in özel formülünde bulunan saf retinol kolajen sentezini tetikleyip mimik çizgileri ve kırışıklıkları çarpıcı bir şekilde azaltırken, zeytin yaprağından elde edilen ve güçlü bir antioksidan olan Oleuropein’de ciltteki okside olmuş proteinleri ayrıştırıp atılımını sağlıyor ve hücresel seviyede yaşlanmayı önlemeye yardımcı oluyor. Mikroaklg’den elde edilen fitokolloidler ise cildi anında gerip sıkılaştırırken kırmızı algden elde edilen Galaktan ise hücresel onarım gerçekleştirerek DNA’yı koruyor.

40 yaş üzeri için yaşlanma belirtileri ile savaşmakta ileri teknoloji ile temizliği birleştirerek üst seviye yoğun bir bakım sunan Bio Retinoid Anti-Ageing Cream sentetik retinolün tahriş edici etkisini göstermeden cildi daha sıkı, dolgun ve genç bir görünüme kavuştururken, Galaktan Telomer Koruma Teknolojisi sayesinde DNA kısalmasına bağlı hücresel yaşlanmanın da önüne geçiyor.

Nasıl Kullanmalıyım?

Tüm cilt tipleri için uygun olan Bio Retinoid Anti Ageing Cream’i sabah ve akşam cildinizi temizledikten nazikçe masaj yaparak yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Daha ideal sonuçlara ulaşmak için ise küçük bir miktar Bio Retinoid Anti-Ageing Concentrate uygulayın ve ardından tüm bileşenlerin etki etmesi için Bio-Retinoid Anti-Ageing Cream’i sürün.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.