SORU SORÜcretsiz Online Sağlık Danışma ve Bilgilendirme

Sivilce ve Akne Sorunu Bitti !

Güncel kremlere ya da ilaçlara tepki vermeyen, şiddetli akne vakaları için isolaz derin gözenek lazer tedavisi yeni bir yöntemdir. Bu tedavi, vakum etkisi ile lazer bileşimini kullanarak akneye neden olan bakterileri yok eder. On dakikalık dört seans sonrasında etkisini görmeye başlarsınız.

Önemli bir randevunuz varsa ya da bu devasa noktadan yani sivilce ‘den kurtulmak için sabredemiyorsanız, bir dermatolog tarafından yapılan kortizon iğnesiyle kısa sürede şişlikten ve kırmızılıktan kurtulabilirsiniz.

Paranızı pahalı ürünlere harcamak yerine bir aspirini birkaç damla suyla ezin ve yatmadan önce lekenin üstüne sürün. Bu antibakteriyeldir ve kırmızılığı azaltır.

Kapatıcınızı sürmeden önce sivilcenin üstüne biraz elma sirkesi sürün.

Eğer derinizin altında bir canavarın kabardığını hissederseniz, şişmeyi minimumda tutmak için günde birkaç kez üzerine buz koyun.

Bu sinir bozucu, küçük problemler gözeneklerin içinde okside olan ve siyaha dönüşen yağın sonucudur.

Kalıcı makyaj ya da mikro pigmentasyon, kaşlarınızı renklendirmekten dudaklarınızı belirginleştirmeye kadar her şeyi yapabilen estetik bir işlemdir. Eğer kulağa korkutucu geliyorsa çoğu kuaför kirpik boyama ve minyatür bigudilerle perma yapma hizmeti sunmaktadır. Her sabah parlak gözlü porselen bir bebek gibi uyanırsınız.

Kimyasal peelingde olduğu gibi, lazerle yapılan yüzey yenileme işleminde de alttaki yumuşak ve kırışıksız deriyi ortaya çıkarmak için derinin üst katmanı soyulur. Kimyasallar yerine, karbondioksit kullanarak üst deriyi buharlaştırır ki bu işlem lokal anesteziyle yapılır.

Foto Rejuvenasyon denilen bir uygulama içerisinde yer alan dört ila sekiz seanslık bir ışın tedavisi (IPL) işe yarar.

Cilde soğuk bir jel sürüldükten sonra ışınlar deriye yansıtılıyor. Kırmızı kan hücrelerindeki protein fazlalığı üzerinde etkili olarak kırmızılığı yok eder.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.