XXV. ULUSAL ALERJİ VE KLİNİK İMMÜNOLOJİ KONGRESİ, 17-21 KASIM 2018

doktor oneri

Değerli meslektaşlarımız,
Sizleri Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği’nin 17-21 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek 25. Ulusal Kongresine davet ediyoruz. Derneğimiz ülkemizde Alerji ve İmmunoloji Bilimi yolunda uzun bir geçmiş ve derin bir tecrübeye sahiptir.  Bu yılki kongremiz ise çeyrek asırı kutlayacak olması nedeniyle ayrı bir önem taşımaktadır. Kongremize ülkemizden ve uluslararası alandan değerli konuşmacılarımız davetlidir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuk ve erişkin Alerji-İmmunoloji hastalıkları alanında çalışan klinisyenlere ve bu alanda çalışan araştırmacılara yönelik olan kongre bilimsel programımızda yeni güncellemeler, rutin uygulama ve algoritmalar yer alacaktır.
Bu yıl kongremizde okullara daha geniş yer verilerek katılımcılara belgeleri verilecektir. Zengin bir bilimsel program yanı sıra, her gün dostlarla buluşarak dinleneceğiniz sosyal programlar planlanmaktadır.
Kongremizin katılımcılara faydalı olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sizlerin katılımı ve katkılarınızla kongremiz güzelleşecektir. Gelin, bilgi ve tecrübelerimizi güncelleyelim, paylaşımlarımızı arttıralım, pratiğimizi güçlendirelim ve yeni araştırmalara ufuk açalım. Yoğun kış temposunda çalışmaya başlamadan önce Kasım ayında, Antalya’da, Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği’nin ev sahipliğinde yaza birlikte veda edelim.
Kongremizde buluşmak dileği ile…

Sevgi ve saygılarımızla,

Kongre web sitesi

http://allerji.kongresi.info/ saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.