XXIV. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi Bildiri Ödülleri

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneğinin 18-22 Kasım da Antalya da gerçekleştirmiş olduğu XXIV. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresinde araştırmacılarımız tarafından 195 poster ve 43  sözel bildiri sunumu gerçekleştirildi.  Bilimsel değeri çok yüksek olan çalışmalar jüriler tarafından değerlendirildi. İki kategoride farklı alanlarda en iyi çalışmalara ödüller verildi.

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği olarak başta ödül alan çalışmalara katkı sağlayan araştırmacılarımız olmak üzere kongremize bilimsel çalışmaları ile katılan tüm araştırmacılarımızı tebrik ediyoruz.

TÜRKİYE ULUSAL ALERJİ VE KLİNİK İMMÜNOLOJİ DERNEĞİ

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.