Uygulamalı Antibiyotik Alerjisi Kursu Ardından

doktor oneri

AID GÜNCELLEME GÜNLERİ 2018/1Uygulamalı Antibiyotik Alerjisi” MasterClass 17-18 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara da Anadolu Downtown Otelinde yapıldı. İlaç alerjileri çalışma grubunun düzenlediği toplantının başkanlığını Prof. Dr. A. Berna DURSUN yaptı.

Toplantıda konularında uzman çalışma grubu üyelerimiz deneyimlerini katılımcılar ile paylaştılar. Son günlerde ülkemizde de kullanıma sunulan penisilin deri testi kitleri ve diğer antibiyotiklerle yapılan testlerin eğitimi Alerji ve Klinik İmmünoloji eğitimi alan ya da uzman hekimlere uygulamalı olarak gösterildi. Oldukça ilgi çeken kursumuza 80 kursiyer katıldı. Toplantıya koşulsuz destek sağlayan Albio® firmasına teşekkür ederiz.

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği olarak eğitim gören genç hekimlerimize ve uzmanlarımıza her konuda destek sunmaya devam edeceğiz.

Kursumuza katılan saygıdeğer hocalarımız;

Prof. Dr. A. Berna DURSUN

Prof. Dr. Semanur KUYUCU

Prof. Dr. Emine DİBEK MISIRLIOĞLU

Prof. Dr. Serhat ÜNAL

Doç. Dr. Ebru ÇELEBİOĞLUsaglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.