The IsIl Barlan Symposium on Primary Immunodeficiency in Turkey

Sayın Prof. Dr. Işıl BARLAN hocamızın onuruna düzenlenen “The Isil Barlan Symposium on Primary Immunodeficiency in Turkey”  toplantısı 19-20 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul’da yapıldı.

Başkanlığını ve organizasyonunu Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerjik Hastalıklar bölümünden Sayın Doç. Dr. Ahmet ÖZEN tarafından yapılan toplantıya ülkemizden ve National Intstitutes of Health (NIH)’den alanında öncü saygın bilim insanları bilimsel katkılarını sundular.

Toplantıya her zaman olduğu gibi Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği maddi ve bilimsel destek sağladı. Derneğimizi yönetim kurulu üyesi Prof. Dr. Feyzullah Çetinkaya temsil etti.

Dünyanın alanında saygın bilim insanları ile ülkemizde düzenlenen toplantıya öncülük eden sayın hocalarımıza teşekkür ediyor, yeri doldurulamaz rahmetli Prof. Dr. Işıl BARLAN hocamızı saygı ile anıyoruz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.