Deri Alerjileri Kursu

doktor oneri

Derneğimizin 2018 yılındaki MasterClass kurslarından ikincisi “Deri Alerjileri” kursu 5-6 Mayıs tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde yapılacaktır. Kursumuzda deri alerjileri hakkında detaylı bilgiler katılımcılarımız ile paylaşılacaktır.

Her zaman olduğu gibi MasterClass kursumuz için de desteklerimiz devam ediyor. 20 alerji ve klinik immünoloji yan dal uzmanlık öğrencisine kayıt ve konaklama, 20 alerji ve klinik immünoloji uzmanı üyemize de kayıt desteği sağlanacaktır.

Kabul başvuruları yukarıdaki esaslar çerçevesinde başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.

Kurs başvurusu için aşağıda linki verilen formu 25.04.2018 tarihine kadar eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Kayıt formuna ulaşmak için buraya tıklayınızsaglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.