Ağır Astım Sempozyumu

Derneğimizin 2018 yılındaki toplantıları, Astım Çalışma Grubumuzun düzenlediği “Ağır Astım Sempozyumu” ile  9 Haziran tarihinde İstanbul Koç Üniversitesi’nde devam ediyor. 

Sempozyumda Ağır Astım hakkında detaylı bilgiler katılımcılarımız ile paylaşılacaktır. Toplantı programı aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Her zaman olduğu gibi toplantı katılımlarına desteklerimiz de devam ediyor. Ücretsiz kayıt olabileceğiniz sempozyum için ön kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır.

Ön kayıt için aşağıdaki telefon numarasına isminizi bildirmeniz gerekmektedir.

0850 250 82 50 /23803

Koç Üniversitesi Hastanesi ArtLab Toplantı Salonunda düzenlecek sempozyumumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.