Signal Professional

Signal; geliştirdiği ürünlere bir yeni seri daha ekledi. C vitaminli ve ‘klorheksidin’ içerikli yeni diş macunu ve gargaralarını sadece ‘eczanelerde’ satışa sundu…

Dişlerinizi fırçaladığınızda kanama oluşuyor; dişetleriniz hassaslaşıyor veya tahriş oluyorsa dişleriniz size C vitamin alarmı veriyor demektir. Dişlerinizin üzerinde biriken yemek artıkları zamanla mikroorganizmaların ürediği plaklara dönüşür; diş etleri enfekte olur, çekilir. Kemik ve diş kayıplarına kadar varan bu hastalığın baş ilacı C vitaminidir.

Dişlere C vitamini desteği

Signal Professional C Vitaminli Diş Macunu ve Gargara, dişler için güçlü bir antioksidan görevi görmektedir. Dişeti kanamalarını, çekilmelerini, gingivit oluşumunu etkili biçimde önler. Dişetlerini sıkı ve sağlıklı tutar. Dişlerin sağlıklı bir şekilde gelişmesine yardımcı olur. Ağızlarda gerçekleştirilen operasyonlardan sonra dokuları hızla iyileştirerek kanamayı önler.

Signal Professional serisinin “Klorheksidin” içerikli diş macunu ve gargaraları ise ağız bakımı ve hijyeni sağlamaktadır.  Ağız ve diş bakımında antimikrobiyal işlevi olan “klorheksidin”; hekim tavsiyesiyle kullanılabiliyor, ağız içindeki mikroorganizmalara karşı uzun süreli etki gösteriyor, ağız boşluğundaki bakterileri azaltarak plak oluşumunu engelliyor; çürükleri önlüyor.

Hayatınızdaki en özel ve en güzel anların keyfini içten gülüşlerle taçlandırmanız için Signal; şimdi de “professional” serisi ile eczanelerde.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.