Hakkımızda

saglikdanisma.NET internet sitesi kullanıcılarını günsel sağlık konuları hakkında bilgilendirmek amacıyla kurulmuştur.

Site yayın hayatına saglikicin.info olarak 2004 yılında başlamış, 2008 yılından bu yana da saglikdanisma.NET domain ismiyle devam etmektedir. İnternet ortamında hastaların hekimlere direk soru sorabilmesi hedeflenmişken, yasal düzenlemelerden sonra sadece kullanıcılarını bilgilendirme amaçlı yayınlar yapılmaktadır.

Yazılar basın bülteni dağıtım merkezleri ve çeşitli haber sitelerinden kaynak gösterilerek ve yayın hakkı korunarak eklenmektedir. Yayınların kontrolü aynı zamanda site sahibi ve editörü olan Dr. Fatih Hakan ÇAM tarafından yapılmaktadır.

Site hakkında daha fazla bilgi ve sorularınız için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Alexa skorumuz

Bilgiler;

  • Konusunda uzman site editörleri tarafından orijinal metinler haliyle,
  • Sağlık haber kaynaklarından,
  • Site editörleri tarafından konusunda uzmanlar tarafından hazırlanmış internet siteleri arasından beğenilerek seçilmiş yazılardan derlenmiştir. (Derleme esnasında kaynak olan sitelerin sahiplerinden email veya telefon aracılığı ile kullanım izni alınmıştır. Eğer herhangi bir yazının izin alınmadan kullanıldığını düşünüyorsanız bu konuyu tarafımıza iletebilirsiniz.)

saglikdanisma.NET ayrıca ücretsiz online sağlık danışma hizmeti de sunar. Sağlığınızla ilgili problemlerinizi bu sayfadaki formu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Bu sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman doktorunuzun tavsiyesi yerine geçmez ve tedavi için kullanılmamalıdır. Rahatsızlığınız ile ilgili kesin çözüme ulaşmak için doktor muayenesi şarttır.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar kullanım şartlarımızı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

saglikdanisma.NET Sosyal Ağı:

facebook twitter linkedin rss

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.