X-TRA JEL

İncelmek için ince hesaplarla uğraşmayın,  EXTRA JEL’i deneyin.

EXTRA JEL artık yeni çanta boyuyla  ihtiyacınız olan her an yanınızda!!!

Taşıması artık çok kolay ve pratik. Hem uygulaması kolay, hem etkisi 10 dakika sonra kendini göstermeye başlıyor, hem de tamamen bitkisel.

EXTRA JEL’in başarısı hem etkin içeriği, hem de jel formunda olması. Jel olduğu için cildimiz tarafından çabucak emiliyor, birkaç dakika sonra giyinip dışarı çıkabiliyorsunuz.

Zayıflamak isteyen fakat bir türlü başarılı olamayan milyonlarca insan gibi siz de mi fazla kilolarınızdan dert yanıyorsunuz? Zayıflamak düşündüğünüzden çok daha kolay olacak ve bu süreci sağlıklı bir biçimde atlatacaksınız… Artık çok daha güzel bir görünüme sahip olmak eskisi kadar zor değil, yapmanız gereken zayıflamayı istiyor olmanızdır.

Artık gereksiz diyet listelerinden ve sizi nefes nefese bırakan yorucu ve ağır egzersiz programlarından kurtulmanızın vakti de gelmedi mi sizce? Çok daha rahat bir biçimde kilo vermek ve vücudunuzun istediğiniz bölgesinde zayıflama istiyorsanız Nuslank X-Tra Gel (extra jel) size yardımcı olacaktır. Doğal yapısı sebebiyle istenen bölgede daralma ve incelme sağlayan xtra gel; selülit görünümlerini yok ediyor ve yağ oluşumlarını engelliyor…

İçeriği:

İçeriğinde buğday proteini bulunduran ve bu bileşen sayesinde sıkılaştırıcı bir nitelik taşıyan xtra gel, uygulandığı bölgede ıtır bitkisi sayesinde makyaj etkisi yaparak deri renginin tonunu da ayarlıyor.

Hem incelme hem daralma sağlayan ürünümüzün içeriğindeki doğal bileşenler Avrupa’da milyonlarca insanın öncelikli tercihi olması konusunu yeterince açıklıyor…

Ürün içeriğinde yer alan guarana bitkisinin cilt yüzeyine uygulandığında selülit giderici bir etkisi bulunuyor. Fakat aynı bileşen ağızdan alındığı durumlarda kafein etkisi yapıyor ve selülit oluşumuna sebep olabiliyor…

Deniz Yosunu bileşeni sayesinde cildin esnek fakat sıkı bir yapıya sahip olmasını sağlayan xtra jel, basen bölgelerindeki kötü görünümü gidermek için de Juniperus communis ismiyle anılan ardıç bileşeni içeriyor…

EXTRA JELin içinde guarana, buğday proteini, ardıç, biberiye, ıtır, greyfurt, portakal ve deniz yosunu bulunuyor.

Guarana ; Küçük kırmızı meyveli, yüksek dozda kafein içeren tropik bir bitkidir. Yağ eritici etkisinin bulununduğu kafein sayesinde vücüdumuzdaki kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımına yardımcı olur.

Macrocystis Pyrifera; Yosun türü bir bitkidir. İçerdiği bol miktarda iyot, potasyum, mineral, vitaminler ve karbonhidratlar sayesinde gıda olarak da tüketilen bir bitkidir.Kozmetik sektöründe de cildin esnekliğini arttırırarak sıkılaştırmayı sağlar.

Hydrolyzed Wheat Protein(Hidrolize Buğday Proteini) : Amino asitler bakımından zengin olan bu proteinler cilt dokusunu besler cildi sıkılaştıncı, gerginleştirici bir his sağlar ve kırışıklıkları dakikalar içinde azaltır.

Juniperus communis(Ardıç): Kan dolaşımını arttırır.Kansızlığa iyi gelir. Cildi sıkılaştırıcı ve selülit görünümünü azaltıcıetkisi vücuda kuvvet verir. Terletici bir bitki olduğu için vücutta biriken fazla suyu boşaltmaya yardımcı olur. Buda kilo vermemizi saglar.

Rosmarinus Officinalis (Biberiye): Dolaşım bozukluğu olan bölgede, kan dolaşım hızını arttırır. Böylece hücrelere daha iyi oksijen gitmesini sağlar. Cilt altında birikmiş portakal kabuğu görüntüsüne yol açan fazla sıvılara etkiyerek, selülit görüntüsünün hafifletilmesine yardım eder. Cildin sıkılaştırılmasında görev alır.

Pelargonium Odoratissimum (Itır): Cildi güzelleştirir. Hoş koku verir.

Citrus Grandis(Greyfurt): Bileşiminde C vitamini, kalsiyum, fosfor ve potasyum, E vitamini vardır. Antioksidan etkisi serbest radikallere karşı savaşır. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi vardır.

Citrus Dulcis (Portakal): Cilt dokusunu güçlendirir. Ayrıca ciltte sıkılaştırıcı ve uyarıcı etkisi vardır.

Kullanımı:

Ürün kullanımı öncesinde ve kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Uygulamak istediğiniz bölgenin kuru olmasına ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Kesinlikle yüz hattınızda bu ürünü kullanmamalısınız…

İncelme sağlamak istediğiniz bölgenize günde 3 defa farklı zaman dilimlerinde uygulayacağınız zayıflama jeli nuslank x-tra jel, cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj ile yüzeye sürülmelidir. Yukarı doğru olacak şekilde daireler çizmeli ve masaj yapar gibi cildinize uygulamalısınız…

Alanında bir mucize niteliği taşıyan Nuslank X-Tra Gel oldukça kısa süre içerisinde çok verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Ürün kullanımı öncesinde beden ölçülerinizi bir yere not etmeyi unutmayın, 15 dakika içerisinde sonuç alacaksınız…

EXTRA JEL’i günde 1 ila 3 kere, yağlanmanın ve portakal kabuğu görünümünün olduğu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. EXTRA JELle profesyonel masaja ihtiyaç duymazsınız. Evde iş yerinizde rahatlıkla uygulayacağınız masajı doktor anlatımlı ve uygulamalı olarak EXTRA JEL kutusunun içinden çıkan CDde de izleyebilirsiniz.

Daha etkili bir sonuç için ;

 • NuSlank X-Tra Gel’in uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır. Emilim sağlanıncaya kadar masajın uygulanması, ürünün etkinliğini arttırma açısından önemlidir.
 • Uygulamadan 5 dakika kadar önce bölgenin ılık havlu ile kompresi, derinin gözeneklerinin açılmasına ve buna bağlı olarak aktif bileşenlerin deriye daha hızlı nüfuz ederek etkilerini daha çabuk göstermelerini sağlar.
 • Aktif bileşenler kan dolaşımına katıldıktan 15 dakika sonra ilk etkiler görülmeye başlar.

Ürünümüz ilaç değildir ve hiçbir yan etkisi görülmemiştir. Ancak dikkat edilmesi gereken ayrıntılar vardır:

 • Yüze uygulamayınız.
 • Herhangi bir ilaç kullanılıyorsa kullanmadan önce doktora danışılması gerekir.
 • Hamileler ve bebek emzirenlerin kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir.
 • İçeriğindeki deniz yosunu iyot içerdiğinden Tiroid hastaları kullanmadan önce doktora danışmalıdır.
 • İçindeki etken maddelerden herhangi birine alerjisi olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez.
 • Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi ve ya önleme amacı ile kullanılamaz.

Etkileri:

Zayıflama jeli ürünleri arasında Avrupa’da milyonlarca insanın öncelikli tercihi olmayı başaran Nuslank XTRA GEL (Extra Jel) artık ülkemizde sizlerin kullanımı için hazır bulunuyor. Sizler için Hollanda’dan getirdiğimiz x-tra gel kolay kullanımı sayesinde her yaştan bireyin kilo problemine çare oluyor…

Eğer selülitlerinizden bıktıysanız ve artık çok daha estetik bir görünüme kavuşmak istiyorsanız yapmanız gereken Nuslank X-Tra Gel ile tanışmak ve ürünümüzü periyodik olarak kullanmak olmalıdır. Kullanım öncesinde beden numaralarınızı not edin, çünkü muhteşem ürün nuslank ile bu kadar sağlıklı bir şekilde zahmetsiz ve kolay inceldiğinizi görmek sizleri de şaşırtacak…

Nuslank tarafından özellikle bayanların korkulu rüyası haline gelen göbek, basen, bel ve selülit bölgelerindeki aşırı yağlanmalar konusunda üretilen xtra gel artık sizlere çok daha zayıf bir görünüm vaad ediyor. İçeriğinde barındırdığı doğal içerikler sayesinde hem zayıflayacak, hem istediğiniz bölgelerde incelme ve daralma sağlayabileceksiniz. Üstelik sıkılaştırma özelliği ile de hoş olmayan görüntülerin önüne geçmiş olacaksınız…

 • Bölgesel incelme sağlanmasına,
 • Cildin altında var olan selülitlerin giderilmesine,
 • Ciltte elastikiyet ve sıkılaştırma sağlanmasına,
 • Cilt altında toplanmış portakal kabugu görünümünün azaltılmasına,
 • Cilt yüzeyinin altında kan dolaşımının arttırılmasına,
 • Cilt yüzeyinin düzleştirilmesine, pürüzsüz bir cilt oluşumuna,
 • Ciltte ferahlık, canlılık hissinin sağlanmasına yardımcı olur.

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

NuSlank X-Tra Gel var olan yagları nasıl eritir?
Bölgesel yaglanma ve selülit görünümünün oldugu bölgeye sürüldügünde özellikle içerigindeki guarana sayesinde hızlı bir şekilde cilt altı yaglarına direkt etkiyor.Masaj halinde sorunlu bölgeye uygulandıgında o bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yagların parçalanmasını saglıyor. Yapılan masajın da etkisiyle lenf kanalları ile vücuttan idrarla atılmasını saglıyor. Ayrıca cildi besleyici ve sıkılaştırıcı özelligi de var.

NuSlank X-Tra Jel’i günde kaç defa ve nasıl uygulamalıyız?

Yukarıya dogru hareketlerle emilim saglanıncaya kadar masaj yapılarak uygulanır. Günde 3 kere (sabah-ögle-akşam) kullanılmasını tavsiye ediyorum.
Banyo sonrası kullanımı, ya da uygulamadan önce sıcak havlu uygulaması gözenekleri açtıgından etkisini arttırıyor. Mutlaka bunu da tavsiye ediyoruz. Kullanımında uygulama öncesi ve sonrası mutlaka ölçülerinin alınmasını tavsiye ediyoruz.

NuSlank X-Tra Jel’i vücudumuzun her bölgesinde kullanabilir miyiz?
Evet. NuSlank X-Tra Jel’ivücudunuzun istediginiz bölgesinde kullanabilirsiniz. Özellikle göbek , bel , basen , iç kalça , üst kol, dış kalça bölgelerinde toplanmış yagların giderilmesine yardımcı olur.

NuSlank X-Tra Jel sadece bayanlara özel bir ürün müdür?
Hayır. NuSlank X-Tra Gel hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Üniseks bir üründür.

NuSlank X-Tra Jel’ikullanırken spor yapmalı mıyım?
NuSlank X-Tra Jel’ikullanırken spor yapmanız şart degildir. Ancak spor, kremin etkisini arttıracaktır.

Yan etkisi var mı?
Hayır. NuSlank X-Tra Jel’iherhangi bir yan etkisi bildirilmemiştir.

Bölgesel yaglanma nerelerde görülür?
Fazla kiloların nedeni, vücudumuzda olması gerekenden fazla yag birikmesidir. Bu yagların büyük bir bölümünü ise göbek, bel, basen, üst kol, iç kalça ve dış kalça bölgelerinde toplanır.

NuSlank X-Tra Jel cildin sıkılaştırılmasında etkili midir?
Evet, NuSlank X-Tra Jel’i, içerigindeki bitkisel polifenollerin etkisi ile cildin altında kolajen ve elastin üretimini destekleyerek, cildin elastikiyetinin saglanmasına aynı zamanda da cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olur.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.