üroloji

İlişkiye girdiğimde penisimin ucunda bir acı hissediyorum. Sanki iğne batıyormuş gibi oluyor bunun sebebi ne olabilir acaba?

cevap:

ereksiyon dokusunda bir tahriş yada hasar olabilir… Eğer ilişkinizi ciddi ölçüde etkileyen bir problemse, erken boşalma ya da ilişkiye girememenize neden oluyorsa bir üroloji uzmanına müracaat edebilirsiniz. Bir kaç gün cinsel perhiz uyguladıktan sonra hala geçmediyse yine doktora müracaat edin.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

2 yorum

  1. Merhaba benim sorunum sertledsme olduktan sonra penisimin ust kismina elimi suremiyorum oylesine bir aci veriyorki dayanilmaz derecede bir suru doktora gittim ama hicbir fayda gormedim hatta bir doktor makattan bakti prostatima bastirdi elirle ve ucunda cok feci bir yanma oldu butun tahlillerim temiz cikti ama bu agri hala devam ediyor lutfen yardim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.