üreme sistemi, masturbasyon sonrası ağrı

masturbasyon yaparken fazla sert oldugumda , baş kısmında ıdrar sırasında yanma hıssı oluyo daha dogrusu sankı bişey var da oraya geldıgınde yanıyo gıbı oluyor. bu sadece sert masturbasyon sırasında oluyor sizce neden kaynaklanıyor… masturbasyon sonrasında kasıkta agrı olabılır mı…

cevap:

yeterince sert davranıldığında tüm dokularda travmaya bağlı hasar oluşabilir. Ağrının kasıklara doğru yayılması epididimiti (sperm kanalı iltihabı) düşündürür. Bunun için bir üroloji uzmanı tarafından muayene edilmelisiniz. Net bir teşhis konulduğunda tedavisi mümkün bir durumdur.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.